Testy prawnicze dla studentów, aplikantów i praktyków
ZAREJESTRUJ
TESTY PRAWNICZE Ucz się razem z nami!
30129
PYTAŃ

Nasz zespół

Andrzej Romowicz

  Główny inwestor, najbardziej zaangażowany w ten projekt. Pomysłodawca nazwy serwisu oraz licznych elementów strony. Jego kreatywność udziela się całej załodze testów. Energiczny, bardzo pozytywny, świetnie odnajduje się w pracy z naszym młodym zespołem. Często umila nam pracę słodkimi niespodziankami. Wielbiciel piłki nożnej, pływania, jazdy na rowerze i prawa budowlanego.

 

Bartłomiej Marzec

  Pomysłodawca serwisu, radca prawny, ukończył prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz uzyskał dyplom HNC In legal services na Stevensons College w Edynburgu. Szczególnie interesuje się prawem gospodarczym, ale także pomocą osobom nieprowadzącym działalności gospodarczej w uzyskaniu odszkodowań i innych świadczeń. Posiada rozległe doświadczenie, prowadzi kancelarię radcy prawnego. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie, ze zrozumieniem. Prywatnie pasjonat podróży, sportu i kinematografii.

 

Agnieszka Gryniewicz-Marzec

  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu.  Na co dzień radca prawny jednej z największych polskich spółek branży spożywczej a prywatnie mamusia małego Mikołajka. Specjalizuje się w prawie spólek handlowych oraz postępowaniu cywilnym. 

 

Artur Lizoń

  Radca prawny, absolwent prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiada wieloletnie doświadczenie prawnicze, szczególnie w obszarze prawa gospodarczego, obsługi prawnej spółek prawa handlowego oraz prawa procesowego. W czasie wieloletniej praktyki mierzył się z różnorakimi problemami prawnymi pomagając w ich rozwiązaniu. Obecnie wykorzystuje swoją wiedzę także w celu wspierania nas podczas tworzenia testów.

 

Weronika Mania

  Studentka prawa oraz administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ze względu na wielość egzaminów jest na bieżąco z powszechnymi rodzajami testów i świetnie sprawdza się w konstruowaniu pytań testowych ze szczególnym uwzględnieniem ich skuteczności w nauce. Jest bardzo energiczna i zmotywowana. Uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi, dobrą muzykę i pływanie.

 

Agnieszka Ziomek

  Profesjonalistka, dbająca o najdrobniejszy szczegół, uparcie dąży do postawionego celu, a powierzone zadania wykonuje z najwyższą starannością i precyzją. Pozytywna, zawsze uśmiechnięta osoba. Przygotowując testy korzysta z szerokiego doświadczenia w pracy ze studentami i uczniami badając ich potrzeby. Jej ulubioną ustawą jest prawo upadłościowe i naprawcze. Jest osobą otwartą i komunikatywną. Prywatnie miłośniczka kotów perskich, herbaty, dobrej książki oraz zdrowego trybu życia – fitness.

 

Oliwia Siwiec

  Studentka prawa na Krakowskiej Akademii, oprócz doświadczenia zdobywanego na egzaminach wykorzystuje także doświadczenie uzyskane dzięki pracy w studenckiej poradni prawnej. Jest także aktywnym członkiem ELSA Kraków. Dzięki tym doświadczeniom jest na bieżąco z aktualnymi zmianami i problemami prawnymi. Stale stawia sobie nowe wyzwania. W pisaniu testów zwraca uwagę na ich klarowność oraz skuteczność jeśli chodzi o naukę nowego materiału. Dusza towarzystwa, zawsze uśmiechnięta, motywująca.

 

Patrycja Szwed

  Studentka prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mimo, że początkowo nie planowała wiązać swojej przyszłości z prawem, studia i praktyka przekonały ją do wyboru tej właśnie drogi. Wierzy, że pomoże jej to lepiej zrozumieć funkcjonowanie dzisiejszego świata oraz pomóc nieznającym przepisów. Swoją wiedzę i przekonania wykorzystuje w pisaniu testów. Ceni sobie wolny czas, który może poświęcać na rozwijanie swoich pasji, wśród których są podróże, rysowanie, czytanie i oglądanie filmów.

 

Joanna Gawłowska

Studentka prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Postrzega znajomość prawa jako element niezbędny w poradzeniu sobie we współczesnym świecie oraz możliwość pomocy tym, którzy w wielości przepisów się gubią. W związku z tym doskonale rozumie potrzebę istnienia efektywnych metod pomagających w nauce tej niełatwej dziedziny. Testy przygotowywała z zapałem i myślą o korzystających z nich studentach oraz aplikantach. Na co dzień niezwykle wesoła i błyskotliwa. W wolnych chwilach czyta książki i gra w siatkówkę.

Aleksandra Zygała

Studentka prawa i absolwentka administracji na UJ. Dzięki bogatemu doświadczeniu studenckiemu bardzo dobrze orientuje się w znaczeniu nauki i ćwiczeń dla wyników w nauce. W związku z faktem, że najczęstszym rodzajem egzaminów stają się testy, zna ich strukturę. Wykorzystała tę wiedzę w pomocy naszemu zespołowi. Poza zajęciami związanymi ze studiami, ceni sobie sportowy tryb życia, a jej ulubionymi sportami są sporty zimowe i tenis ziemny.

Aleksandra Miazga

  Aplikantka radcowska, absolwentka prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. W pracę wkłada dużo serca. W związku z niedawnymi egzaminami wstępnymi na aplikację doskonale rozumie potrzeby studentów oraz konstrukcję testów pod względem merytorycznym. Najbardziej pozytywna i pomocna osoba w zespole. Lubi dobre książki oraz TBC. Ambitna i dociekliwa - długo szuka rozwiązania problemów, które za jej przyczyną przestają nosić miano „nie do rozwiązania”.

 

Sławomir Wójcik

Nasze pogotowie techniczne, informatyk z zamiłowania. To właśnie do niego kierujecie zastrzeżenia w działaniu tej strony. Jest perfekcjonistą, a problemy zamienia w zadania do rozwiązania. Wielbiciel tenisa ziemnego i wspinaczki górskiej.